LAUFEN MODERNA PLUS závěsný bidet 360x560mm s otvorem, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 230078051504800053
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 10 313 Kč

Akční cena: 8 766 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN MODERNA PLUS závěsný bidet 360x560mm s otvorem, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 560 mm
Výška: 350 mm
Barva: bílá

- s 1 otvorem pro baterii
- bez postranních otvorů pro přívod vody vlevo a vpravo

Moderna Plus je ucelená řada vysoké kvality. Základním geometrickým elementem je lichoběžník, stylový a funkční prvek sjednocující celou kolekci. Všechny individuální součásti společně tvoří estetický a funkční celek. Tato řada obsahuje koupelnovou keramiku, sladěný nábytek, vany, sprchové vaničky a také praktické keramické police. Plně integrovaný vzhled celé sestavy Moderna Plus dokreslují stylové a praktické baterie.

* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 75.98 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 75.98 KB