LAUFEN CITYPRIME vanová sprchová páková podomítková baterie s přepínačem, vrchní sada, chrom

Výrobce Laufen
Kód zboží 260067551500350000
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 6 841 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN CITYPRIME vanová sprchová páková podomítková baterie s přepínačem, vrchní sada, chrom

Barva: chrom

- s přepínačem

Kompletní program důsledně propracované řady armatur Cityprime nabízí tři designová provedení, počínaje směšovací baterií pro montáž do jednoho otvoru, přes baterii pro tři otvory až po okraj vany a směšovací baterii pro vany a sprchy. Sortiment Cityprime zahrnuje také sprchy a sprchové držáky. Cityprime představuje nadčasový návrh s technikou budoucnosti, protože použitá technologie směšovacího systému Ecototal, umožňující zvlášť šetrné zacházení s energií a vodou.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.