HANSGROHE METRIS CLASSIC čtyřotvorová armatura na okraj vany chrom 31314000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260067532000050025
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 20 491 Kč s DPH

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE METRIS CLASSIC čtyřotvorová armatura na okraj vany chrom 31314000

Sada obsahuje:
- ruční sprchu Croma 100 Classic Multi (# 28539000)
- vanový výtok s přepínačem, rukojeti, rozetu

- rozměr přívodů: DN15
- barva: chrom

- se zabudovanou bezpečnostní kombinací podle EN1717
- průtok: 22 l/ min
- zpětný ventil
- integrovaný sprchový držák

K instalaci nutné:
- základní těleso ke čtyřotvorové armatuře na okraj vany (# 13244180)

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.