HANSGROHE FOCUS S páková vanová baterie na stěnu chrom 31742000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260067532000200053
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 6 921 Kč

Akční cena: 5 191 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE FOCUS S páková vanová baterie na stěnu chrom 31742000

- rozměr přívodů: DN15
- výtok: 174 mm
- rozteč středů: 150 mm 12 mm
- barva: chrom
- keramická kartuše

- připojení etážkami
- normální proud
- průtok: 22 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- automatické zpětné přepínání
- zpětný ventil
- s odhlučněním
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.