ROCA M2 umyvadlová stojánková páková baterie, s automatickou zátkou chrom 75A3068C00

Výrobce Roca
Kód zboží 260066071200050030
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 172 Kč

Akční cena: 4 396 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA M2 umyvadlová stojánková páková baterie, s automatickou zátkou chrom 75A3068C00

- barva: chrom
- hmotnost: 1,3 kg
- s automatickou zátkou

Povrch EverShine: Galvanická povrchová úprava EverShine zaručuje u chromovaných baterií dlouhodobý lesk. Chrání je před poškrábáním a usnadňuje čištění.

Technologie SofTurn: Maximální pohodlí, plynulost a přesnost nastavení intenzity a teploty proudu vody zajišťuje u pákových směšovacích baterií ROCA patentovaná technologie SofTurn.

Úsporný systém Click: Výjimečný bezpečnostní systém Eco-Click ve všech pákových směšovacích bateriích ROCA redukuje proud vody a reguluje teplotu, čímž šetří energie.

Úsporná kartuše Plus: kontrola množství a teploty vody. Při zvedání páky baterie ucítíme elastickou zarážku, která nás upozorní, že přecházíme do úseku s maximálním průtokem. Překonáním odporu se zvýší průtok.

Úspora 6 l: Pokrokové úsporné prvky omezovače průtoku zaručují významnou úsporu spotřeby vody.

Tuto kolekci charakterizují jemné a elegantní křivky; využívá také nejnovějších poznatků z oblasti funkčnosti. Díky svému nadčasovému designu představuje tu nejlepší možnou volbu pro moderní koupelnové prostory. Tato řada je dokladem skutečnosti, že elegance a funkčnost mohou společně existovat v dokonalé harmonii.