ROCA M2 umyvadlová stojánková páková baterie, s automatickou zátkou chrom

Výrobce Roca
Kód zboží 260066071200050030
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 326 Kč

Akční cena: 4 261 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA M2 umyvadlová stojánková páková baterie, s automatickou zátkou chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Hmotnost: 1,3 kg

Barva: chrom

- s automatickou zátkou

Povrch EverShine: Galvanická povrchová úprava EverShine zaručuje u chromovaných baterií dlouhodobý lesk. Chrání je před poškrábáním a usnadňuje čištění.

Technologie SofTurn: Maximální pohodlí, plynulost a přesnost nastavení intenzity a teploty proudu vody zajišťuje u pákových směšovacích baterií ROCA patentovaná technologie SofTurn.

Úsporný systém Click: Výjimečný bezpečnostní systém Eco-Click ve všech pákových směšovacích bateriích ROCA redukuje proud vody a reguluje teplotu, čímž šetří energie.

Úsporná kartuše Plus: kontrola množství a teploty vody. Při zvedání páky baterie ucítíme elastickou zarážku, která nás upozorní, že přecházíme do úseku s maximálním průtokem. Překonáním odporu se zvýší průtok.

Úspora 6 l: Pokrokové úsporné prvky omezovače průtoku zaručují významnou úsporu spotřeby vody.

Tuto kolekci charakterizují jemné a elegantní křivky; využívá také nejnovějších poznatků z oblasti funkčnosti. Díky svému nadčasovému designu představuje tu nejlepší možnou volbu pro moderní koupelnové prostory. Tato řada je dokladem skutečnosti, že elegance a funkčnost mohou společně existovat v dokonalé harmonii.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 41.20 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 41.20 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: ROCA M2 umyvadlová stojánková páková baterie, s automatickou zátkou chrom

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?