ORAS VIENDA umyvadlová baterie 5/4", stojánková, páková, satin

Výrobce Oras
Kód zboží 260066061000050063
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 7 980 Kč

Akční cena: 6 384 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ORAS VIENDA umyvadlová baterie 5/4", stojánková, páková, satin

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 5/4"
Vývod: 120 mm
Tlaková ztráta při průtoku (0.1 l/s): 85 kPa
Pracovní tlak: 50 - 1000 kPa
Průtok: 0.19 l/s (při 300 kPa)
Teplota vody: max. 80 C
Třída hlučnosti: I (ISO 3822)

Barva: satin

- s ovládaným vypouštěcím ventilem

Díky evolučnímu designu se Oras Vienda vyznačuje velmi snadným a funkčním použitím. Baterie se snadno otvírá a zavírá a i seřizování teploty a průtoku vody je velmi snadné. Zaoblený tvar baterie způsobuje, že zůstává suchá a nevytvářejí se na ní stopy po zaschlých nečistotách. Tak zůstává povrch baterie neustále čistý a hygienický. Kuchyňská baterie má vysoké výtokové rameno, které poskytuje větší pracovní prostor. Díky své funkčnosti Oras Vienda přirozeně rovněž šetří energii a stále omezenější zdroje vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.