ORAS OPTIMA umyvadlová baterie DN15 páková, chrom

Výrobce Oras
Kód zboží 260066061000050134
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 6 031 Kč

Akční cena: 4 523 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ORAS OPTIMA umyvadlová baterie DN15 páková, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: DN15
Pracovní tlak: 50 - 1000 kPa
Průtok při 300 kPa: 0,18 l/s
Teplota vody max: 80 C
Tlaková ztráta při průtoku (0.1 l/s): 90 kPa

Barva: chrom

- jednootvorová
- s pákou "Easy-Grip"
- perlátor
- tlačný uzávěr odpadu
- všechny části baterie, které přicházejí do styku s vodou neobsahují olovo
- připojení tlakové hadičky G 3/8
- "Easy-Grip" - extrémně odolnou páku tvoří kombinace dvou materiálů, chromu a tmavě šedého speciálního povrchu Easy Grip pro lepší uchopení

Výraz „vodovodní baterie jsme posunuli dále. Abychom vám co možná nejvíce ulehčili život, přidali jsme do nich různé nové, chytré prvky – inteligentní funkce, které nejen usnadňují jejich používání, ale dělají je i bezpečnější, úspornější a ekologičtější než kdy dříve. Oras Optima je připravena na život v každé domácnosti.
V jednoduchosti je síla! K této umyvadlové baterii s pákou se perfektně hodí mnohé typy umyvadel v různých prostředích. Extrémně odolnou páku tvoří kombinace dvou materiálů, chromu a tmavě šedého speciálního povrchu Easy Grip pro lepší uchopení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 519.12 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 519.12 KB