KLUDI BALANCE baterie umyvadlová DM15, podomítková, páková, 2-otvorová, chrom

Výrobce Kludi
Kód zboží 260066047000350006
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 5 317 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

KLUDI BALANCE baterie umyvadlová DM15, podomítková, páková, 2-otvorová, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Připojení: DN 15
Výtok: 220 mm
Rozeta: 70 mm

Barva: chrom

- vrchní díl bez ovládací jednotky
- vrchní díl pro zabudování
- uzavřená páka
- třída průtoku Z
- s-pointer Eco-perlátor M 24 x 1
- projekční stěny,
- pro montážní set 38243

KLUDI BALANCE – nadčasový design pro náročné: Výrobce z německého Mendenu nabízí kolekci BALANCE, což jsou cenově dostupné koupelnové baterie, které spojují jasné tvary, vysokou funkčnost a překvapivě nadčasový design. Nápadným prvkem jednopákových baterií je umístění páky na tělese. Toto uspořádání se snaží vědomě vyvolat dojem, jakoby se páka vznášela nad samotnou baterií. Díky různým výškám umyvadlových baterií si můžete vybavit tu správnou baterii pro každé umyvadlo.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 142.19 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 142.19 KB