Baterie umyvadlová Hansgrohe stojánková páková Talis E2 se sprchou bidette chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050225
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 869 Kč

Akční cena: 4 401 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE TALIS E² sada bidette 1jet ruční sprcha/Talis E² páková umyvadlová baterie chrom 31165000

- rozměr přívodů: DN15
- sada 1,60 m
- barva: chrom
- keramická kartuše

- studená voda v poloze uprostřed - technologie CoolStart
- průtok: 5 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- bez odtokové soupravy
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
CoolStart: U techniky CoolStart od Hansgrohe protéká při středním nastavení rukojetí výhradně studená voda. Zatímco u standardních baterií se ve středním nastavení ihned spouští průtokový ohřívač nebo cirkulační čerpadlo, u baterií CoolStart se potrubní systém nemusí nutně naplnit teplou vodou.

Objevte a vytvořte si nyní Vaši osobní ComfortZone. Na virtuálním umyvadle se dají zobrazit všechny modely tří nových linií baterií Hansgrohe Metris, Talis a Focus. Hravě tak najdete správnou baterii pro Vaše individuální nároky – a hned uvidíte, který model je pro Vás ten pravý.