HANSGROHE TALIS páková umyvadlová baterie DN15, stojánková, chrom 32035000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050219
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 6 528 Kč

Akční cena: 4 896 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 10. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE TALIS páková umyvadlová baterie DN15, stojánková, chrom 32035000

- výtok: 108 mm
- délka rukojeti: 116 mm
- rozměr: DN15
- barva: chrom

- s prodlouženou rukojetí
- uživatelsky optimalizovaná délka rukojeti
- snadno uchopitelný povrch díky designu rukojeti
- keramická kartuše
- výtok s možností natočení
- laminárníí proud
- průtokové množství: 5 l/min
- individuálně nastavitelné omezení teploty
- hladké povrchy
- pevné mosazné tělo s kovovou rukojetí
- odtoková souprava s táhlem
- vhodná pro průtokové ohřívače
- ComfortZone 80

ComfortZone - prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí: sprchy, baterie a termostaty Hansgrohe, které nesou tuto značku, zvětší Vaši ComfortZone.
EcoSmart - baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.60 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.60 KB