Baterie umyvadlová Hansgrohe stojánková páková Talis s odtokovou soupravou 5/4", výška 246mm chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050247
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 7 254 Kč

Akční cena: 5 440 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE TALIS S páková umyvadlová baterie s odtokovou soupravou chrom 32052000

- rozměr přívodů DN15
- odtoková souprava s táhlem G 1¼
- výtok 142 mm
- natáčecí výtok 360°
- barva: chrom
- keramická kartuše

- normální proud
- průtok 5 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- ComfortZone 150

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
ComfortZone: Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí: sprchy, baterie a termostaty Hansgrohe, které nesou tuto značku, zvětší Vaši ComfortZone.

Jaké typy baterií a v jakých výškách nabízí linie Metris, Talis a Focus a jakou výhodu z hlediska komfortu Vám přinášejí? Pohodlné mytí vlasů v umyvadle nebo více svobody pohybu při holení: Získejte v koupelně potřebný volný prostor.