HANSGROHE PURAVIDA baterie umyvadlová stojánková pro umývátka chrom 15075000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050207
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 14 012 Kč

Akční cena: 10 509 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA baterie umyvadlová stojánková pro umývátka chrom 15075000

- rozměr přívodů DN15
- odtoková souprava s táhlem G 1
- výtok 102 mm
- barva: chrom
- povrchová úprava: chrom

- laminární proud
- nastavitelný tvarovač proudu
- průtok: 5 l/min
- kartuše typu Joystick
- vhodná pro průtokové ohřívače
- ComfortZone 100

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
ComfortZone: je prostor u umyvadla. Ten se utváří výškou baterie – díky volnému místu mezi výtokem a umyvadlem. Můžete si tak umyvadlo individuálně přizpůsobit. Poznejte baterie Metris, Talis, Focus a jejich svěží a pohodlné modely. Minimalistický design: všechny baterie jsou v moderním stylu.

Linie PURAVIDA je koupelnová řada výrobků firmy Hansgrohe zahrnující umyvadlové, vanové a bidetové baterie, sprchy a koupelnové doplňky provedené v chromu nebo v kombinaci bílé barvy a chromu. PuraVida je: funkční krása a oceněný design s účinnou technologií.