HANSGROHE PURAVIDA tříotvorová umyvadlová armatura s odtokovou soupravou bílá/chrom 15073400

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050201
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 29 742 Kč

Akční cena: 22 306 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA tříotvorová umyvadlová armatura s odtokovou soupravou bílá/chrom 15073400

- výtok 102 mm
- rozměr přívodů DN15
- barva: bílá/chrom
- keramické ventily pro teplou a studenou vodu 90

- laminární proud
- nastavitelný tvarovač proudu
- průtok: 5 l/min
- odtoková souprava Push-Open
- vhodná pro průtokové ohřívače
- ComfortZone 100

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
ComfortZone: jeprostor u umyvadla. Ten se utváří výškou baterie – díky volnému místu mezi výtokem a umyvadlem. Můžete si tak umyvadlo individuálně přizpůsobit. Poznejte baterie Metris, Talis, Focus a jejich svěží a pohodlné modely. Minimalistický design: všechny baterie jsou v moderním stylu.

PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků.