Baterie umyvadlová Hansgrohe stojánková páková Focus 70 CoolStart s odtokovou soupravou 5/4" chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050285
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 3 600 Kč

Akční cena: 2 700 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE FOCUS COOLSTART páková umyvadlová baterie s odtokovou soupravou chrom 31539000

- rozměr přívodů: DN15
- odtoková souprava s táhlem: G 1¼
- výtok: 101 mm
- barva: chrom
- keramická kartuše

- normální proud
- průtok: 5 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- studená voda v poloze uprostřed
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- ComfortZone 70

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
ComfortZone:Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.
CoolStart: Tato technologie Hansgrohe je šetrná vůči životnímu prostředí a díky ní umyvadlové baterie chytře šetří zdroje.

ComfortZone je: prostor u umyvadla. Ten se utváří výškou baterie – díky volnému místu mezi výtokem a umyvadlem. Můžete si tak umyvadlo individuálně přizpůsobit. Poznejte baterie Metris, Talis, Focus a jejich svěží a pohodlné modely. Minimalistický design: všechny baterie jsou v moderním stylu.