AXOR CITTERIO sada bidette ruční sprcha 1jet/páková umyvadlová baterie Axor Citterio chrom 39220000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050190
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 27 721 Kč

Akční cena: 20 791 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR CITTERIO sada bidette ruční sprcha 1jet/páková umyvadlová baterie Axor Citterio chrom 39220000

Sada obsahuje:
- sprchový držák (# 39525000)
- sprchovou hadici Isiflex 1,60 m (# 28276XXX)

- rozměr přívodů DN15
- barva: chrom
- keramická kartuše typu Joystick

- sprcha typu Bidette: sprchový proud
- normální proud
- omezení průtoku na 5 l/min
- omezení teploty není nastavitelné
- bez odtokové soupravy
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!

Značka Axor ukazuje rozmanitost a kouzlo jednotlivých životních stylů promítajících se v koupelnách. Ve spolupráci s některými z nejúspěšnějších designérů světa vznikají rozsáhlé kolekce koupelen, které jsou tak osobité a různorodé, jako lidstvo samo a nabízí různé styly: od dynamicky elegantní obyvatelné koupelny, až po přírodou inspirovanou oázu klidu.