AXOR UNO umyvadlová armatura se dvěma kohouty s odtokovou soupravou chrom 38040000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000100037
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 17 599 Kč s DPH

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR UNO umyvadlová armatura se dvěma kohouty s odtokovou soupravou chrom 38040000

- rozměr přívodů DN15
- odtoková souprava s táhlem G 1
- výtok 175 mm
- otočný výtok 140
- barva: chrom
- keramické ventily 90 pro teplou a studenou vodu

- normální proud
- průtok: 5 l/min
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- ComfortZone 230

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
ComfortZone: Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí: sprchy, baterie a termostaty Hansgrohe, které nesou tuto značku, zvětší Vaši ComfortZone.

Axor nabízí exkluzivní design a mnohonásobnou funkčnost také v kuchyni : nejde pouze o tvar, ale především o pohodlí. Tři nové kuchyňské baterie od designérů značky Axor nabízí dokonalejší ovládání, více volného prostoru a individuální možnosti nastavení. Jako například první nástěnná kuchyňská baterie Axor.