AXOR CITTERIO kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, chrom 39153000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000100043
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 26 336 Kč

Akční cena: 19 752 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR CITTERIO kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, chrom 39153000

- výtok: 205 mm
- rozměr: DN15
- barva: chrom

- normální proud
- průtokové množství: 5 l/min
- rukojeť ve tvaru kříže a rozety
- odtoková souprava s táhlem
- vhodné pro průtokový ohřívač
- ComfortZone 170

ComfortZone - prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí: sprchy, baterie a termostaty Hansgrohe, které nesou tuto značku, zvětší Vaši ComfortZone.

Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.