AXOR CITTERIO tříotvorová umyvadlová armatura s kohouty chrom 39133000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000100029
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 23 510 Kč

Akční cena: 17 633 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR CITTERIO tříotvorová umyvadlová armatura s kohouty chrom 39133000

- rozměr přívodů DN15
- odtoková souprava s táhlem G 1
- výtok 140 mm
- barva: chrom
- keramické ventily 180 pro teplou a studenou vodu

- normální proud
- omezení průtoku na 5 l/min
- omezení teploty není nastavitelné
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- kohouty ve tvaru kříže
- ComfortZone 170

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
ComfortZone: Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí: sprchy, baterie a termostaty Hansgrohe, které nesou tuto značku, zvětší Vaši ComfortZone.

Nové kuchyňské baterie od Axor přináší eleganci a špičkovou techniku pro dřezovou jednotku. Štíhlá baterie nabízí komfortní funkci: Voda se zcela jednoduše pouští a zastavuje stiskem tlačítka.