HANSGROHE METRIS S páková umyvadlová baterie pod omítku chrom 31163000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000350015
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 11 670 Kč

Akční cena: 8 753 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE METRIS S páková umyvadlová baterie pod omítku chrom 31163000

- rozměr přívodů DN15
- výtok 225 mm
- barva: chrom
- keramická kartuše

- normální proud
- průtok 5 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- odtokový ventil s mřížkou
- vhodná pro průtokové ohřívače
- rukojeť lze umístit na levou nebo na pravou stranu, podle instalace základního tělesa
- montáž na stěnu

K instalaci nutné:
- základní těleso pro pákovou umyvadlovou baterii pod omítku, montáž na stěnu (# 13622180)

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Hansgrohe vytváří v koupelně volný prostor a rozšiřuje ComfortZone: s osvěžujícím pohodlím umyvadlových baterií řady Metris, Talis a Focus. Digitální nástroje Vám pomohou se zorientovat.