AXOR URQUIOLA kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, chrom 11043000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000350023
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 27 189 Kč

Akční cena: 20 392 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR URQUIOLA kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, chrom 11043000

- výtok: 228 mm
- rozměr: DN15
- barva: chrom

- pod omítku
- keramické ventily 90 pro teplou a studenou vodu
- normální proud
- průtokové množství: 5 l/min
- omezení teploty není nastavitelné
- neuzavíratelná odtoková souprava
- vhodné pro průtokový ohřívač

Air Power - Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean - kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
Eco Smart - baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií Eco Smart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací.