AXOR MASSAUD kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, vrchni sada, chrom 18115000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000380002
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 37 292 Kč

Akční cena: 27 969 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR MASSAUD kohoutková umyvadlová baterie DN15, 3-otvorová, vrchni sada, chrom 18115000

Sada obsahuje:
- rozety
- rukojeti
- keramické ventily pro teplou a studenou vodu

- výtok: 262 mm
- rozměr: DN15
- barva: chrom

- pod omítku
- široký přívalový proud
- průtokové množství: 5 l/min
- keramické ventily 180 pro teplou a studenou vodu
- omezení teploty není nastavitelné
- neuzavíratelný odtokový ventil s mřížkou
- vhodné pro průtokový ohřívač

EcoSmart - baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean - kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!

U některých typů umyvadel se může voda rozstřikovat! Tato vod. baterie je vybavena peřejovým výtokem, který podtrhuje přirozenou vlastnost vody jako životního elementu.

Hlavním tématem francouzského designéra Jean-Marie MASSAUDa, který proslul nejen coby designér, ale také svými architektonickými projekty, je symbióza mezi člověkem, přírodou a prostorem.
Společně se značkou AXOR znovu definuje filozofii koupelen. Výsledkem je kolekce AXOR MASSAUD. Vidíme jemnou křivku stébla trávy. Voda se řine proudem. Na pomezí mezi čistými geometrickými tvary a důmyslně ukrytou technologií stojí kolekce AXOR MASSAUD.