JIKA MIO sprchový termostatický výškově nastavitelný sloup, chrom

Výrobce Jika
Kód zboží 260055540500300000
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 10 244 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

JIKA MIO sprchový termostatický výškově nastavitelný sloup, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozteč: 150 mm
Připojení: 1/2"

Barva: chrom

- termostatická sprchová baterie
- hlavová sprcha: průměr 200 mm
- ruční sprcha: průměr 100 mm, 3 funkce
- hadice: 1,7 m

Hlavními výhodami termostatických baterií je rychlost, za kterou nastaví požadovanou teplotu, aschopnost udržení stejné teploty iv případě kolísání tlaku nebo teploty přiváděné vody. Důležitá je také bezpečnost, baterie disponuje několika bezpečnostními prvky. Vpřípadě zastavení přívodu studené vody do baterie, termostat ihned zareaguje azablokuje vývod zbaterie tak, aby se uživatel neopařil. Dalším bezpečnostním opatřením je integrované tlačítko, které je umístěno přesně na 38C. Vpřípadě, že by chtěl uživatel nastavit vyšší teplotu, je nutné tlačítko stisknout apokračovat vregulaci teploty, ato až na maximálních 50C. Tento bezpečnostní prvek je velice důležitý pro nejmenší uživatele – děti.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: JIKA MIO sprchový termostatický výškově nastavitelný sloup, chrom

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?