HANSA VANTIS STYLE vanová baterie nástěnná DN15 páková, chrom

Výrobce Hansa
Kód zboží 260055531500200046
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 162 Kč

Akční cena: 2 914 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSA VANTIS STYLE vanová baterie nástěnná DN15 páková, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: DN15
Průtok: 17 l/min při 3 barech

Barva: chrom

- pro nástěnnou montáž
- pin - tyčinková ovládací páka kovová
- etážky

Nejmodernější technika, testované materiály a precizní zpracování. Hansa splňuje požadavky každého, pro koho je v první řadě důležitá funkčnost a kvalita. Série Vantis obsahuje výběr osvědčených robusních armatur. Všechny mají společnou jasnou řeč tvarů, která odpovídá modernímu vnímání vkusu, avšak přežije krátkodobé módní vlny. Univerzální podomítkový systém HANSAVAROX nabízí pro celý segment komfortní podomítkové řešení. Všechny série Hansa jsou vybaveny technologiemi šetřícími vodu a poskytují bezpečnost na úrovni HANSA.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 2.30 MB
Prohlášení o shodě PDF 507.55 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 2.30 MB
Prohlášení o shodě PDF 507.55 KB