AXOR CITTERIO senzorová umyvadlová baterie, nástěnná, podomítková, chrom 39117000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260050032000000021
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 33 735 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR CITTERIO senzorová umyvadlová baterie, nástěnná, podomítková, chrom 39117000

- výtok: 160 mm
- barva: chrom

- normální proud
- průtokové množství 5 l/min
- nevhodné pro průtokový ohřívač
- funkce může být omezena u umyvadel se zvýšeným nebo velmi širokým okrajem ( 75 mm)
- připojení do sítě 230 V / 50 Hz

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 175.94 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 175.94 KB