RAVAK KM 017.00 stojánková baterie 25x453mm dřezová s vytahovací sprškou X070078

Výrobce Ravak
Kód zboží 260007568500050003
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 390 Kč

Akční cena: 3 512 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK KM 017.00 stojánková baterie 25x453mm dřezová s vytahovací sprškou X070078

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr kartuše: 25 mm
Výška: 453 mm

- flexibilní připojovací hadičky 360 mm o průměru G3/8
- vhodná ke dřezu nebo většímu umyvadlu
- jednoduchá a rychlá instalace - systém EasyFix
- vytahovací sprška
- záruka na baterii 5 let
- na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome
- na čištění baterií používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu
- otáčení ramínka bez omezení

Většinu nádobí nám už dnes myje myčka, ale bez dřezu a praktické kuchyňské baterie se vaše kuchyně určitě neobejde. Kuchyňské dřezové baterie RAVAK vycházejí vstříc rozmanitým typům dřezů a designům kuchyně. Jsou určeny k zabudování přímo do dřezu nebo do pracovní desky. Jejich páka umožňuje citlivé ovládání teploty a tlaku vody pouze jednou rukou. Sortiment kuchyňských baterií RAVAK zahrnuje dřezovou baterii Suzan s praktickým otočným ramínkem, dále univerzální stojánkovou baterii v moderním designu, který se přizpůsobí každé současné kuchyni nebo i většímu umyvadlu v koupelně a nakonec kuchyňskou baterii Chrome, která jasně odkazuje na výjimečný design koupelnového konceptu Chrome. Všechny kuchyňské baterie RAVAK jsou vybaveny kvalitní keramickou kartuší o průměru 35 mm, na kterou poskytujeme záruku 5 let.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.37 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.37 MB