HANSGROHE TALIS S VARIARC páková kuchyňská baterie s vytažitelnou sprškou chrom 14877000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260007532000050021
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 16 323 Kč

Akční cena: 11 426 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE TALIS S VARIARC páková kuchyňská baterie s vytažitelnou sprškou chrom 14877000

- rozměr přívodů: DN15
- otočný výtok: 150
- způsob připojení: převlečné matice G
- barva: chrom
- keramická kartuše

- svisle umístěná rukojeť
- normální a sprchová tryska
- nearetovatelný sprchový proud
- magnetický sprchový držák MagFit
- sprchová hadice s rychlospojkou
- průtok: 11 l/min
- zabudovaný zpětný ventil
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- instalace před okno, lze položit na plocho

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
ComfortZone: Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.

Hansgrohe vytváří v koupelně volný prostor a rozšiřuje ComfortZone: s osvěžujícím pohodlím umyvadlových baterií řady Metris, Talis a Focus. Digitální nástroje Vám pomohou se zorientovat.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB
Technický list PDF 1.04 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB
Technický list PDF 1.04 MB