HANSGROHE TALIS S páková kuchyňská baterie s otočným výtokem nerez 32851800

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260007532000050053
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 11 961 Kč

Akční cena: 8 971 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 10. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE TALIS S páková kuchyňská baterie s otočným výtokem nerez 32851800

- rozměr přívodů: DN15
- způsob připojení: převlečné matice: G
- otočný výtok: 150
- barva: nerez
- keramická kartuše

- normální proud
- průtok: 16 l/min
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Hansgrohe vytváří v koupelně volný prostor a rozšiřuje ComfortZone: s osvěžujícím pohodlím umyvadlových baterií řady Metris, Talis a Focus. Digitální nástroje Vám pomohou se zorientovat.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 922.66 KB
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 922.66 KB
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB