HANSGROHE PURAVIDA dvouotvorová páková kuchyňská baterie chrom 15812000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260007532000050067
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 24 170 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA dvouotvorová páková kuchyňská baterie chrom 15812000

- rozměr přívodů DN15
- připojení G
- 2700 mm prodlužovací hadice pro přívod studené a teplé vody, 1 300 mm prodlužovací hadice pro napojení smíšené vody
- barva: chrom
- keramická kartuše
- varianta se vzhledem nerezu, s kartáčovaným tělesem a leštěným vrchem
- otočný výtok 120
- libovolné umístění páky ovladače
- sprchová hadice s rychlospojkou
- vhodná pro průtokové ohřívače

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!

Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální design koupelen PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.60 KB
Technický list PDF 951.92 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.60 KB
Technický list PDF 951.92 KB