AXOR ALLEGRA UNO páková kuchyňská baterie s integrovaným uzavíracím ventilem chrom 14855000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260007532000050031
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 15 518 Kč

Akční cena: 11 639 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 10. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR ALLEGRA UNO páková kuchyňská baterie s integrovaným uzavíracím ventilem chrom 14855000

- rozměr přívodů: DN15
- přípojka spotřebiče: DN20
- připojení: G
- otočný výtok: 360
- barva: chrom
- keramická kartuše

- normální proud
- průtok: 13 l/min
- s integrovaným uzavíracím ventilem
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Značka Axor ukazuje rozmanitost a kouzlo jednotlivých životních stylů promítajících se v koupelnách. Ve spolupráci s některými z nejúspěšnějších designérů světa vznikají rozsáhlé kolekce koupelen, které jsou tak osobité a různorodé, jako lidstvo samo a nabízí různé styly: od dynamicky elegantní obyvatelné koupelny, až po přírodou inspirovanou oázu klidu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 1020.88 KB
Prohlášení o shodě PDF 878.43 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 1020.88 KB
Prohlášení o shodě PDF 878.43 KB