GROHE EURODISC páková dřezová baterie DN15 chrom 32257001

Výrobce Grohe
Kód zboží 260007530000050059
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 10 422 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE EURODISC páková dřezová baterie DN15 chrom 32257001

- rozměr: DN15
- barva: chrom

- keramická kartuše 46 mm
- variabilně nastavitelný
- omezovač průtoku
- otočný litý výtok s dorazem
- integrovaná, vytahovací sprška se zpětnou pružinou
- automatické přepínání: perlátor/sprchový paprsek
- flexi připojovací hadičky
- GROHE StarLight chromový povrch
- GROHE SilkMove– precizní a snadné ovládání vody pro dlouhodobě hladkou a pohodlnou manipulaci s kohoutkem

Elegantní linie výtokové trubice a kompaktní plocha páky dodávají sérii Eurodisc jak stylový, tak zároveň nadčasový výraz. Nabízené varianty jsou koncipovány pro stojánkovou montáž ke dřezu, resp. na stěnu. Ale bez ohledu na to, která varianta je vaším favoritem, všechny mají otočnou výtokovou trubici, která usnadňuje práci v kuchyni. Řada je doplněna o model s integrovaným ventilem pro přídavný spotřebic. A co je obzvlášt praktické – díky GROHE SilkMove lze páku ovládat jen dvěma prsty a GROHE StarLight poskytuje snadno udržovatelný povrch,který si zachová svuj chromový lesk po mnoho let.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB