GROHE CONCETTO páková bidetová baterie DN15 chrom 32208001

Výrobce Grohe
Kód zboží 260002030000050063
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 4 562 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE CONCETTO páková bidetová baterie DN15 chrom 32208001

- rozměr: DN15
- barva: chrom

- keramická kartuše 28 mm
- jednootvorová montáž
- kovová páka
- kloubový perlátor
- odtoková souprava DN 32
- flexi připojovací hadičky
- skupina armatur I, přezkoušeno dle DIN 4109
- s omezovačem teploty
- GROHE SilkMove– precizní a snadné ovládání vody pro dlouhodobě hladkou a pohodlnou manipulaci s kohoutkem
- GROHE StarLight chromový povrch
- GROHE QuickFix - jednoduchá, snadnější montáž
- velikost S – malá baterie (XS - extra malá, XL - extra velká - čím větší baterie je, tím vyšší a širší je dosah výtokové trubice a komfort užívání)

Nekompromisně kosmopolitní. Nekompromisně kosmopolitní, dynamický a sebevědomý postoj baterie Concetto z ní činí ideální volbu pro moderní koupelnu. Válcové formy v různých rozměrech vytváří osobitou estetiku a zkosené hrany poskytující rafinované detaily se objevují v celé řadě těchto baterií. Stejně jako všechny kolekce GROHE, Concetto je bezkonkurenční kombinací designu a výkonu. Pro sprchový kout a vanu, asymetrické uspořádání směšovacích baterií upoutá pozornost - jejich jedinečné vzory dále zdůrazňuje naše GROHE StarLight technologie pro krásný, lesklý chromový povrch. Hladké a přesné ovládání vody zajistí GROHE SilkMove , technologie a uživatelské pohodlí je dále umocněno šikmým perlátorem.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB