AZP BRNO AUP 03 pisoár 350x620mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 232026707500020003
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 19 408 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AZP BRNO AUP 03 pisoár 350x620mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, nerez

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 350 mm
Hloubka: 356 mm
Výška: 620 mm
Hmotnost: 8 kg
Přívod vody: G 1/2
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa
Průměr odpadu: 50 mm

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 V, 50 Hz
Příkon: 6 VA

Materiál: nerez

- inteligentní splachování
- samonasávací sifon
- jednoduchá montáž bez stavebního zásahu
- ke spláchnutí stačí pouze 1 litr vody
- hygienické spláchnutí
- jedinečný úklidový mód
- antivandal provedení

AUP 03 je celonerezový pisoár moderního vzhledu s automatickým inteligentním (IQ) splachovacím zařízením, využívající pro bezdotykové ovládání automatický snímač. Po začátku močení se aktivuje řídící elektronika, která vyhodnocuje změny pole vytvořeného v sifonu. Po ukončení močení dojde ke spláchnutí pisoáru. Ke spláchnutí stačí jeden litr vody. Pokud dojde pouze k přiblížení k pisoáru, řídící elektronika nereaguje. Tím se zabrání zbytečnému splachování při náhodném a krátkodobém vstupu (průchod kolem pisoáru apod.). Po 24 hodinách klidu pisoár automaticky spláchne. Vzhledem k uložení všech prvků pod pláštěm pisoáru je splachovač chráněn před mechanickým poškozením, a to i úmyslným. Pisoár neobsahuje žádné optické prvky a odstraňuje tedy nevýhody senzorové technologie, jako je zašpinění nebo poškození snímacích diod a jejich zhoršení citlivosti na tmavé barvy.
Automatický nerezový pisoár AUP 03 je svojí odolností proti poškození určen především pro veřejná sociální zařízení, dálniční odpočívadla. Především na místech kde je možnost zvýšené zátěže a keramika tedy není vhodná. Nerezový pisoár zaručuje maximální hygienu, úsporu vody a dlouhou životnost. Pro zvláště namáhavé provozy (benzínky, věznice apod.) doporučujeme ještě odolnější verzi pisoáru z plechu síly 2 mm, který najdete v bezpečnostní sekci pod názvem BSTP 01.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 390.30 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 390.30 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: AZP BRNO AUP 03 pisoár 350x620mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, nerez

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?